en az 3 karakter olmalıdır
Honda Plaza  Tekbaş Kozmik Mavi

RENK SEÇİMİ

Lütfen bir renk seçin

Kozmik Mavi

Kristal Kırmızı

Kristal Siyah

Magnezyum Gri

Gümüş Gri

Platin Beyaz

VERSİYONLAR

Honda CR-V'ı yakından tanımak ister misiniz?

Honda Plaza  Tekbaş Executive

Executive

DAHA FAZLASI

Honda Plaza  Tekbaş Executive+

Executive+

DAHA FAZLASI

TASARIM

  • Dış Tasarım
  • İç Tasarım

TEKNOLOJİ

  • Motor
  • Konfor
  • Bağlanabilirlik
ÖNCEKİ
SONRAKİ

KAMPANYALAR

CR-V’nin orijinal aksesuar kataloğunu keşfetmek ister misiniz?

HEMEN KEŞFET

SİZİ ARAYALIM

SIKÇA SORULAN SORULAR

Honda CR-V nasıl bir otomobil?

Honda mühendisleri; turbo motorun gücünü, VTEC teknolojisinin yakıt tasarrufunu ve güvenlik teknolojilerini bir araya getirip CR-V’yi kullanıcılara sundu. Böylece her yaştan sürücünün rahatça kullanabileceği, şehir içerisinde yüksek yakıt tasarrufuna sahip, her engeli kolayca aşabilecek kadar güçlü ve güvenlik açısından başarılı bir araç ortaya çıktı. Kısacası CR-V, şehir içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz sürüş deneyimini sonuna kadar yaşatan modern bir SUV’dir. 

Honda CR-V Hybrid şarj edilir mi?

Honda CR-V’nin i-MMD teknolojisi, hareket ettikçe bataryayı kolayca şarj edebilir. Fren yapıldığında ya da tekerlekler hareket ettirildiğinde batarya otomatik olarak şarj olmaya başlar. Yani aracı şarj etmek için elektrik bağlantısına ihtiyaç duyulmaz. 

Honda CR-V Euro NCAP’ten kaç puan aldı?

Büyük SUV kategorisinde 2019 yılında EuroNCAP testlerine katılan CR-V, 5 yıldız almayı başardı. Yetişkin yolcu kategorisinde %93 oranında başarı gösteren CR-V, 2020 yılının Şubat ayınında girdiği tekrar değerlendirme testini de 5 yıldızla tamamladı. 

Honda CR-V ne kadar?

Japonya’da üretilen ve ülkemize getirilen Honda CR-V’nin fiyat listesi yıl içinde değişiklik gösterir. Model yılı, motor seçeneği, donanımlar ve eklenip çıkarılan aksesuarlara göre CR-V’nin değişen sıfır fiyatlarına, Honda Fiyat Listesi aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Honda CR-V’nin maksimum hızı ne kadar?

Motor seçeneğine göre Honda CR-V’nin ulaşabildiği maksimum hız değişiklik gösterir. 1.5 litrelik Turbo VTEC motor ile Honda CR-V, 200 km/s hıza ulaşabilir. 2.0L i-MMD Hybrid Honda CR-V ise 180 km/s hıza ulaşabilir.